Mobil cihazlar için yerli stüdyo Pixega Studio tarafından geliştirilen Zombie.io Madness piyasaya sürüldü. Oyunu hem iOS hem de Android platformlarından ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Zombie.io Madness, gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir online olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, oyunda kendilerini zombiler ve diğer oyuncularla dolu bir savaş alanında buluyorlar. Oyunun amacı ise önüne çıkan her şeyi yok etmek.

Oyuncular, zombilere ve diğer oyunculara hasar verdiklerinde ve onları öldürdüklerinde puan kazanıyorlar. Kazandıkları bu puanlar otomatik olarak yetenek puanlarına dönüşüyor. Bu yetenek puanları, 6 farklı yeteneği (koşma hızı, can yenileme, maksimum can, mermi hızı, hızlı ateş etme ve mermi hasarı) geliştirmek için kullanılabiliyor.

Zombilerden düşen enerjileri toplayarak şok silahınızı şarj edebiliyor ve şok silahınızla etrafınızdaki düşmanlarınıza büyük hasarlar verebiliyorsunuz.

Zombie.io Madness oyununu isterseniz rastgele bir odada oynayabilir, isterseniz bir oda ismi belirleyerek arkadaşlarınızla beraber oynayabiliyorsunuz.

Oyunun sitesine şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.pixegastudio.com/zombieiomadness

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar