Yerli yapımcı Phoenix Game tarafından yaklaşık bir yıldır geliştirilen zombi oyunu The Last One, Steam Greenlight’da yeşil ışık bekliyor.

Bizlerin de oylarına ihtiyaç duyan oyunun detaylı bilgisi ise yapımcı tarafından şu şekilde açıklanmış:

Yıl 2023, İstanbul düştü. Geriye düşünecek kimse kalmadığı için kimse bilimsel bir deneyin nasıl ölümcül bir felakete dönüştüğünü bilmiyor. Şehir akılsız ve kana susamış zombilerle dolu. Yollarına çıkan herşeyi öldürüp bir zamanlar “Muhteşem” Istanbul olarak adlandırdığımız şehirde geziyorlar.
Bilinmeyen bir şekilde felaketi atlattın ve kendine bir sığınak yapmayı başardın. Şehirde tek “yaşayan” canlı olduğunu düşündüğünden dolayı kendine “Sonuncu” lakabını taktın.
Birgün sığınağının yanında daha önce görmediğin gizemli işaretler buluyorsun. Bunu senin gibi yaşayan insanların bırakma ihtimali üzerine geride herşeyini bırakarak diğer insan veya insanları aramak için bir maceraya atılıyorsun.

Tek Oyunculu
Istanbul’u senin gibi “yaşayan” insanlar bulmak için ara. Mükemmel detaylarla oluşturulmuş şehri deneyim et, hastalığa bir ilaç ara ve bilimsel deneyin neden bir faciaya dönüştüğünü öğren ve gizemleri ortaya çıkar. Zombilerin arkasındaki gizemi bul ve onları kim veya neyin yönettiğini öğren.

Çoklu Oyuncu
Facianın ilk zamanlarındaki ordu ve isyancı savaşına tanık ol ve tarafını seç. Istanbul’a onlardan önce hakim ol. Rütbe atla, yeni silahlar aç ve onları özelleştir. İstanbul’u geri kazan !

Dalga Modu
Zombilerle İstanbul’un en ünlü mekanlarında savaş. Dalgayı atlat ve bir sonraki dalga için, yeni silahlar, tuzaklar ve eklentiler satın al. Dalgalar gittikçe zorlanıcak, aynı zamanda sende yeni özellikler kazanacaksın.

Eşli Oyuncu Modu
Arkadaşlarınla çoklu oyuncu veya dalga modunda oyna. Birlikte öldür, birlikte kazan !

Özellikler

 

-Mükemmel detaylarla oluşturulmuş şehir.

-4K grafiğe kadar destekli, yüksek kaliteli grafikler.

-Bölümlü ve kompleks bir hikayeye tanık olun.

-Silahını özelleştir, yeni eklentiler ve tuzaklar satın al.

-Karakterinin seviyesini arttır ve yeni özellikler kazan.

-İstanbul’un ünlü yerlerinde savaş ve çöküşlerine tanık ol.

-Ordu ve isyancılar arasında seçim yap ve İstanbul’u kontrol et.

Oyunun Steam Greenlight linkine buradan ulaşabilirsin: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=833780895

- Yorumlar -