Yerli oyun yapımcısı Crania Games’in korku oyunu Roots of Insanity, Steam’de %50 indirime girdi.

31 Mayıs’a kadar 7,49 TL’ye indirebileceğiniz oyun sizlere August Valentine Hastanesi’nde yaşanan korkutucu olaylar arasında hayatta kalma deneyimi sunuyor. Dr. Riley McClein olarak oynadığımız oyunu hem Türkçe, hem İngilizce olarak oynayabiliyorsunuz. Üstelik iki hali de oldukça başarılı.

Unreal Engine ile tasarlanan oyun daha önce Steam Greenlight üzerinden yeşil ışık almış ve 5 Nisan’da da Steam’de yerini bulmuştu.

13 adet Steam Achievement’ı da içeren oyun, eksikleri olsa da güzel bir bağımsız oyun olarak karşımıza çıkıyor. Denemenizi tavsiye ediyoruz.

Steam sayfası da şu şekilde: http://store.steampowered.com/app/598440/

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar