World of Warcraft: Legion‘ın gelmesine pek bir şey kalmadı. Artık bu yeni ek paket ile ilgili daha çok detay göreceğimiz kesin. Ki zaten Battle.net programı üzerinde dikkat edenleriniz olduysa, WoW için arka plan indirmesi başladı, Legion’ı çaktırmadan indiriyoruz bile.

Blizzard daha öncesinde, Pandaria ve Dreanor’da da yaptığı gibi kısa animasyon serileri ile oyuna farklı bir tat katmaya devam edecek. Olay akışı ve hikayenin detayı açısından gayet güzel çalışmalar izlemiştik önceden. Şimdi de Harbingers adında yeni bir kısa seri başlatıyorlar ve konu ile ilgili olarak ilk “teaser”larını yayımladılar. Çizimler vs tamamen önceki seri olan Lords of War ile aynı. Artık bu tarzı WoW’ın kısa animasyon serilerinin karakteristik özelliği olarak kabul edebiliriz.

World of Warcraft: Legion 30 Ağustos’ta çıkıyor. Alıp almamak, wow’a yeniden başlayıp başlamamak soruları çoğu oyuncuda mevcut olacaktır. Muhtemelen de alıp, hikayeyi tamamlayıp oyunu bir süre sonra yeniden bırakacağız… son 3-4 ek pakette olduğu gibi.

- Yorumlar -