Wonder Woman’ın devam filminin yönetmeni belli oldu. İkinci filmi, ilk filmde olduğu gibi Patty Jenkins yönetecek.

DC evreninin son dönemde en sevilen karakterlerinden olan Wonder Woman, beklentileri aşarak Batman v Superman’i geride bırakmış ve yeni serinin en iyi filmi olarak sinema tarihinde yerini almıştı. Haliyle ikinci filmin de onayı gecikmedi. Üstelik Warner Bros. geç kalmadan başarılı yönetmenle ikinci film için imzaları attı.

150 milyon dolar bütçeyle çekilen Wonder Woman, dünya çapında 813 milyon dolar hasılat elde ederek başarısını mühürlemiş oldu.

İkinci filmin hikayesi konusunda oldukça ağzı sıkı davranan ekipten henüz bir bilgi sızdırılmadı. Merakla ikinci film hakkında gelişmeleri bekliyoruz.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar