O sızdı, bu sızdı derken Ubisoft ağzındaki baklayı çıkarttı ve hem Far Cry 5’i, hem de yeni Assassin’s Creed oyununu tanıttı.

Bu sonbahar piyasaya çıkması beklenen yeni Assassin’s Creed oyunun adının Assassin’s Creed: Origins olduğu konuşuluyordu. E oyunun eski Mısır’da geçeceğini de biliyoruz. Resmi duyurunun yapılmış olması sebebiyle artık yavaş yavaş kendimizi yeni detaylara hazırlayabiliriz. Bir süredir yeni oyunları beklenen ilgiyi göremeyen oyun, köklerine dönerek eski günlerine geri dönmeyi umuyor.

Far Cry 5’e gelecek olursak, geçtiğimiz günlerde çıkan Vahşi Batı’da geçecek dedikoduları da yalanlanmış oldu. Amerika’nın Montana eyaletinde geçecek olan oyunda ana karakterimiz bir polis olacak. Daha fazla detaylı bilgi henüz yok. Ancak Far Cry serisi de Assassin’s Creed gibi en iyi günlerini yaşamıyor. Bakalım iki serinin bu yeni oyunlarla geleceği nasıl olacak.

Muhtemelen daha detaylı bilgiyi E3 2017’de göreceğiz. Muhtemelen trailerları da o etkinlikte gösterilecek. Şimdiden merakla bekliyoruz.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar