KNP Müzik ve Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen ve OYUNDER desteğiyle GameX 2016’da sergilenerek katılımcıların beğenisiyle karşılaşan Korku Hastanesi oyunu Steam Greenlight’ta destek bekliyor.

Oyuna Steam Greenlight platformu üzerinden destek vermek için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

(http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=809173323)

Steam platformunun yanı sıra Android kullanıcılarıyla da beta sürecinde buluşan oyun, zekaya dayalı bulmacaları ve içerdiği korku ögeleriyle hem PC, hem de mobil kullanıcılarına başarılı bir oyun deneyimi sunuyor.

Korku Hastanesi oyunu bir akıl hastasının başından geçen olayları konu alıyor. Oyunda oyuncular eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybeden karakterin bakış açısından oyunu oynuyor. Ailesini trafik kazasında kaybeden karakterin akli dengesi bozuluyor ve yatırıldığı hastanede hem bilincini hem de hafızasını kaybediyor böylelikle de karakterin kendi zihninde olaylar gerçekleşmeye başlıyor.

Umut veren bu korku oyunu yine bir Türk ekibi tarafından bizlere sunuluyor. Ekibin şu an oyuncu dostlarına çok ihtiyacı var. İngilizce, Türkçe Ve Rusça dil destekleri bulunan oyun desteğinizi bekliyor. Oyuna Steam Greenlight platformu üzerinden destek vermek için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki fragmandan da oyuna şöyle bir göz atabilirsiniz. Günümüzde pek çok korku oyunu çıkması umut verici demiştik. Bizde bu oyunu oynayacağımız zamanı bekliyoruz.

- Yorumlar -