The Pack olarak Türk oyun yapımcılarına elimizden gelen desteği vermeye devam ediyoruz. Bugün katıldığımız E-Game Show’da karşılaştığımız yerli oyun yapımcılarından Aslan Game Studio’dan Ahmet Kamil Keleş, bizlere yeni oyunları “Palyaço Evi”ni tanıttı.

Dokunmatik hareket özelliği de mevcut olan “Gizli nesneyi bul” tarzı korku oyunu Palyaço Evi, bir çoğumuzun -muhtemelen de Stephen King yüzünden- içinde saklı olan palyaço korkusunu ortaya çıkartıyor.

Akıl hastası palyaçolarla dolu bir evden çıkmaya çalıştığımız oyunda, çıkış kapısı kilitli olduğu için etrafta bir yere saklı olan anahtarı bulmaya çalışıyoruz. Tahmin edeceğimiz gibi palyaçolar, komşunuzun şımarık çocuğunun doğum gününde ailesi tarafından kiralanmış olanlardan değil. Hepsi akıl hastası ve sağları solları belli olmuyor.

4

Palyaçoların bazıları, bize saldırmaya çalışıyor ve bizim kendimizi savunmak için bir adet tabancamız var. Hem hayatta kalmaya, hem de evden kaçmaya çalıştığımız oyun şimdilik Windows Phone ve Windows Store’da oynanabilir durumda. En kısa zamanda da oyunun iOS, Android ve diğer PC sürümlerine de çıkmasını bekliyoruz.

Oyunu Windows Store’dan edinmek için buraya, Windows Phone’a indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için ise Aslan Game Studio’nun Facebook adresi için buraya tıklayabilirsiniz.

- Yorumlar -