CD Project Red sonunda muhteşem oyunu The Witcher 3 için yayımlanacak olan son ek paketi Blood and Wine için resmi çıkış tarihi açıkladı.

Takip edenlerin bildiği gibi sık sık değişik tarihler öne atılıyordu. Reddit üyeleri de hatta bu konuya bir hayli önem vermiş, derin araştırmalar yapmışlardı. En son Steam üzerinde 30 Mayıs’ta geleceğine dair bir bilgi sızmıştı. Sızan bu bilgi en doğru bilgiymiş diyebiliriz çünkü resmi açıklamaya göre, The Witcher 3: Blood and Wine 31 Mayıs’ta piyasaya çıkıyor!

Çıkış tarihi dışında, oyunla ilgili başka haberler de mevcut. Örneğin ilk olarak + 20 saat oyun süresi ekleyeceği belirtilen bu genişleme, + 30 saat‘e çıkmış durumda ve muhtemelen en büyük düşmanımız da bir “Higher Vampire” olacakmış.

Ayrıca CD Project Red’den Len De Gracia‘nın, Eurogamer‘a verdiği röportaja göre, oyun hem PC’de hem de konsollarda, ana oyundan çok daha iyi bir performans ile çalışacak ve daha iyi görüntülere de sahip bir halde gelecekmiş. Tam anlamı ile bir görsel şölen yaşacağımızı belirtmiş kendisi. Optimizasyon gelişmelerine ek olarak da, çevre faktörlerinin de neredeyse %90’ının yeni tasarlandığını da belirtmiş.

31 Mayıs gelse de oynasak diyoruz…

- Yorumlar -