Telltale boş durmuyor ve Marvel’ın popüler ekibi Guardians of the Galaxy‘yi oyun haline getiriyor. Üstelik seslendirmenler ve bir kaç görüntü de açıklanmış durumda.

Telltale’dan hala Walking Dead, Batman gibi oyunlarının devamını beklerken, onlar yeni oyun ile geliyorlar. Evet her bir oyunu şu ana kadar çok başarılı olan ekip, bu oyunu da muhtemelen çok güzel yapacaktır ama keşke yarım kalan hikayeleri bir tamamlasaydık önce diye de düşünmeden edemiyoruz.

Oyundaki karakterlerin seslendirmenleri şu şekilde belirlenmiş durumda:

  • Star-Lord — Scott Porter (Friday Night Lights’tan tanıyoruz)
  • Gamora — Emily O’Brien (Middle-earth: Shadow of Mordor’dan biliyoruz)
  • Rocket — Nolan North (Uncharted Serisinden tanıdık bir ses)
  • Drax — Brandon Paul Eells (Watch Dogs’tan tanıdık bir ses)
  • Groot — Adam Harrington (The Wolf Among Us’ın ekibinden)

Oyun bu sene çıkacak ancak tam bir çıkış tarihi belirlenmiş değil. Ancak Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin Mayıs ayında çıkacağını düşünürsek, muhtemelen filme yakın bir tarihte gelecektir diye bekliyoruz. Soğutmadan, sıcak sıcak oynanır.

Ayrıca Telltale Games’in resmi twitter hesabından da yayınlanan görüntüler, oyunun az çok neye benzeyeceğini bize gösteriyor diyebiliriz.

 

 

Ayrıca Telltale’ın dışında Deus Ex’in yapımcısı Eidos Montreal’de kendi Guardians of the Galaxy oyununu yapacağını açıklamış durumda. Bakalım 2017 bize daha neler getirecek.

- Yorumlar -