Stranger Things dizisini çoğumuz izledik. Stranger Things’den Star Wars evrenine ilerleyen bir hikaye görür müyüz bilemiyoruz ancak dizinin İspanyol oyuncusu Millie Bobby Brown gözünü Star Wars Evrenine dikmiş bulunuyor.

12 yaşındaki oyuncu “Bana imkan verilirse ‘Prenses Leia’ karakterinin gençliğini oynamak istiyorum” dedi.

Prenses Leia’ya hayt veren oyuncu Carrie Fisher, geçenlerde uçakta kalp krizi geçirmiş ve beklenmedik ölümü ile hepimizi üzmüştü. Star Wars’ın yeni devam filminin ilgisi herkesi büyüledi ve yeni çıkabilecek filmlere de ilham olacak fikirler ile aydınlanıyoruz. Bunlardan birisi de İspanyol oyuncu Millie Bobby Brown’un, Carrie Fisher’a benzerliği.

Lucafilm’in geçtiğimiz günlerde Prenses Leia’nın geri dönmeyeceğini belirtse de herkes yeni bir film için İspanyol oyuncuyu markaja almış durumda. Hesaplarından olumlu olarak bu isteğine onay veren kişiler onu asi prenses olarak görmek için mesajlar atıyorlar.

Grey’s Anatomy dizisinde ve Once Upon a Time in Wonderland dizisinde görünen genç yıldız sinema dünyasına yeni bir soluk getireceğe benziyor. Millie Bobby Brown, Rhode Island Comic Con’da yaptığı konuşmada “Eğer Prenses Leia’yı geri döndürürlerse, bu rolde yer almak isterim.” şeklinde konuştu. Herkesin aklında bir soru var. Spin-Off filmler, serilerin kariyerini etkiliyor mu? Ya da bu benzerlikler yerine digital ortamda oluşturulan yüzler mirasçılarını zengin ederek yeni bir rant sağlanabilir mi? İzleyip bu haberleri daha sağlıkli bir şekilde düşüneceğiz ve göreceğiz.

Biz bu benzerliğe onay verdik. Belki de Brown büyüdükçe Lucasfilm fikriri değiştirir. Sizin fikriniz?

- Yorumlar -