Star Wars: Battlefront’un yükleme ekranına oyundan ufak bir parça konulmuş. Oyunu yüklediğiniz süre boyunca Darth Vader olarak rebelleri öldürebiliyorsunuz. Ancak EA Access’ten giriş yaptıysanız oynamak istemeyebilirsiniz.

Bugün oynanabilir hale gelen oyunu yüklerken Darth Vader ile oyuna göz atabiliyorsunuz. Bu da Kotaku’da yayınlanan videosu:

Dikkat edilmesi gereken nokta ise EA Access üzerinden oynuyorsanız ve demo sürenizi kullanacaksanız bu mini oyunu oynamamalısınız. Çünkü burada geçirdiğiniz vakit oyun sürenizden düşüyor.

Oyunun EA Access versiyonu size toplamda 10 saatlik bir oyun süresi veriyor. Bunu da düşürmek istemezsiniz yani.

Haber: Kotaku

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar