FX‘in en çok izlenen dizisi Sons of Anarchy için planlanan spin-off dizisi “Mayans MC” sonunda ekranlara geliyor. Bu sene seyirci ile buluşması beklenen dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlanmış durumda.

Sons of Anarchy‘nin bitiminden 4 sene sonraki olayları konu alacak dizi “Mayans” kulübüne odaklanacak. Dizide, Mayans MC‘ye yeni katılan bir üyeyi (prospect),  Ezekiel “EZ” Reyes’ı izleyeceğiz. Dizinin yaratıcısı Kurt Sutter en başından beridir kafasında böyle bir projenin olduğunu zaten belirtmişti, fakat beklenilen bir “First 9” dizisiydi. Sons evreninin başlangıcını anlatacak, köklerine inecek yeni bir dizi beklenirken Mayans MC ile karşı karşıya kalınınca ister istemez şaşkınlığa uğranıldı. Her ne olursa olsun bu evrende yeni bir dizi görmek oldukça heyecan verici. Ayrıca dizide Sons Of Anarchy’den tanıdık bir yüzü, Mayans MC’nin başkanı Marcus Alvarez‘i de görme fırsatı yakalayacağız.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

İzmir Ekonomi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi. Zamanının çoğunu oyunlar hakkında okuyarak, araştırarak, izleyerek ve tabi ki oynayarak geçiriyor. Ayrıca ağır DC fanı. Star Wars ve Orta Dünya evrenlerine bayılıyor.