Ubisoft‘un Singapur stüdyosuna (AC 4: Black Flag‘i yapan stüdyo) yaptırdığı, korsan temalı yeni oyunu Skull & Bones‘dan taş gibi yeni görseller paylaşıldı. Hepsinin üzerinde biraz oynanmış olsa da oyun içi görüntüler olduğu iddia ediliyor Ubi tarafından.

Oyunun çıkış ve oyun içi videolarından da çok kaliteli görüntülere sahip olduğunu gördük zaten. Gerçi çıkana kadar bir “downgrade” yer mi grafik açısından bilemiyoruz ama beni bu oyun gerçekten heyecanlandırıyor. Bir Assassin’s Creed olarak değil de ayrı bir oyun olarak baktığımızda Black Flag çok güzel bir oyundu. Onun daha da gelişerek başlı başlına bir korsan oyunu halinde gelecek olması bence süper bir olay.

Oyunun hem PvE hem de PvP ve Multiplayer modlarına sahip olacak olması daha da ilgi çekici bir detay benim gözümde. Belki de uzun zamandır özlemini duyduğumuz korsanlık oyunu bu olacaktır. Oyunun fragmanının sonunda Kraken’i ucundan görmüştük ve Ubisoft denizlerin altındaki bu korkunç yaratıkları ve gizemlerini de sevdiğini açıklıyor zaten. Skull & Bones’da da bu tarz yaratıklar ile oyuncuları daha da etkili bir şekilde etkileme amacında olduklarını söyleyebiliriz.

Sözü fazla uzatmayayım, görsellerin tadını çıkaralım.

In a world without gold, we might have been heroes!

- Yorumlar -