Aynı anda olmasa da bu yıl hem Sia‘yı, hem Scorpions‘u, hem Muse‘u, hem de Die Antwoord‘u izleme şansı bulacağız.

5 Haziran’da Die Antwoord konseriyle maraton başlıyor. Güney Afrikalı rap-rave grubu Die Antwoord, şüphesiz ki müzik dünyasının en enteresan gruplarından birisi. Son olarak 2014’te Donker Mag albümünü çıkartan grubun İstanbul çıkarmasını merakla bekliyoruz.

die-antwoord

12 Temmuzda da Scorpions geliyor. Daha önce 50. yılı adına Türkiye’de bir turne gerçekleştiren efsanevi hard rock grubu Scorpions’u bir daha gelmeyecek diye düşünmüştük. Ancak bu yıl efsaneyi tekrar izleyebileceğiz. Grubun bu yıl özel olarak çıkacağı turnede İstanbul da duraklardan birisi olacak.

Scorpions

Bu yılın da en iyilerinden olan Muse, 26 Temmuz’da İstanbul’da konser verecek. Grammy’de “En İyi Rock Albümü” ödülünü kazanan grup yeni çıkarttığı Drones albümü ile bekleneni vermiş durumda. Büyük bir heyecanla Muse konserini bekliyor olacağız.

muse

Benim en heyecanlandığım konser ise, bir süredir piyasanın en üretken isimlerinden olan Sia! Nihayet Sia’yı ülkemizde konuk edeceğiz. 8 Ağustos tarihinde konser verecek olan Sia, son olarak This is Acting albümünü piyasa sürmüştü.

Sia Furler

Her bir isim, ayrı bir hype yaratıyor. Açıkçası bu konserler için aşırı derecede heyecanlanmış durumdayım. Özellikle Scorpions’u tekrar görebilmek ve Sia’yı izleyebilmek harika olacak. Biletler çıktığı gibi alın derim.

- Yorumlar -