Crania Games’in tasarladığı Türk yapımı Roots of Insanity, Steam Greenlight’tan çıkmak için desteğinizi bekliyor.

Ocak 2017’de piyasaya çıkmayı planlayan korku türündeki fps/tps oyunu Roots of Insanity, Steam Greenlight’a geldi. Oyunda August Valentine isimli bir hastanede çalışmakta olan doktor Riley McClein’in gözünden, onun hayatta kalma macerasını izliyoruz. Epilepsi hastası olan doktor, odasında otururken, dışarıdan duyduğu bir çığlık ile irkilir ve kısa süreli bir kriz yaşar. Daha sonrasında ise kendisine ilaç almak ve çığlığın sebebini öğrenmek amacıyla dışarı çıkan doktor, kendisini bir karmaşanın içinde bulur.

PC ve Mac için sürümleri piyasaya çıkacak olan oyunun Steam sayfasında epey bir dil desteği olacağı da yazılanlar arasında.

Steam Greenlight sayfası da şu şekilde: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=822750163

İşte oyundan bazı görüntüler:

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara’da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni’nin ve online oyun platformu Vendetta RPG’nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar