Artık Rogue One: A Star Wars Story için gün sayıyoruz ve biz filmi beklerken uzun bir tv spotu daha geldi. Videonun adı ise “Trust” olarak karşımıza çıkıyor.

Açıkçası sabırsızlıkla Star Wars serisinin yeni filmini izlemeyi bekliyoruz. İsyancılara katılacağımız gün yakın, meşaleleri yakın.

Bu arada film gelmeden Oğuz’un şu detaylı “Yeni Star Wars filmi Rogue One’dan ne beklemeliyiz” yazısını da okumakta büyük fayda var. Sizi şöyle alalım: http://thepack.com.tr/star-wars-rogue-onedan-ne-beklemeli/

Rogue One: A Star Wars Story, 14 Aralık’ta vizyona girecek.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar