Nfinity Games’in Türkiye, Azerbaycan, Ortadoğu bölgelerinde servisini üstlendiği dünyaca ünlü “Battle Royale Survival” türündeki bilgisayar oyunu Playerunknown’s Battlegrounds,(PUBG) 26 Mart 2017 Pazar günü saat 14:00’dan itibaren İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek tanıtım lansmanıyla birlikte oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

En sevilen Twitch ve Youtube yayıncılarının da katılacağı bu etkinliğe tüm oyun severler ücretsiz olarak katılabilecek. Bu özel etkinliğe katılan oyun severler sevdikleri yayıncılarla son teknolojiye sahip “Monster” Notebooklar ile birlikte oyun deneyimini tatmanın yanı sıra, düzenlenecek olan yarışmalar ile özel üretim PUBG t-shirtlerinden; PUBG Steam Kodlarına kadar çeşitli hediyeler kazanabilecek.

Etkinlik alanında yalnızca PUBG değil, Nfinity Games’in servisini yaptığı Point Blank’in sezon turnuvasının büyük finali de gerçekleşecek. Bu turnuvayı kazanan takım Türkiye, Azerbaycan ve MENA temsilcisi olarak 50.000 Dolar ödüllü PBWC (Point Blank World Championship)’e katılmaya hak kazanacak. Gün boyu sürecek olan bu özel etkinliğe tüm oyuncular ücretsiz olarak katılabilecek.

Playerunknown’s Battlegrounds 23 Mart 2017 saat 18:00 itibariyle erken erişimle http://pubg.tamgame.com adresinden alınabilir.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

Ankara Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yapıyor. Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası.

İlgili Yazılar