Capybara Games’in Xbox One ve PC için hazırladığı Below, bu yaz piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Öyle ki Below kenara yazmamız gereken oyunlardan birisi.

Eğer Ori and The Blind Forest, Undertale gibi platform oyunlarını sevenlerdenseniz; Below da sizin için biçilmiş kaftan olacak. Yer altında hayatta kalmaya çalıştığımız Below, tatlı müzikleri ve grafikleriyle güzel bir platform deneyimi sunacak gibi görünüyor.

Daha önce 2014’te çıkması beklenen oyun; önce 2015’e, sonra da 2016’ya ertelenmişti. Artık ertelenecek gibi görünmüyor ve bu yaz oyuncuların beğenisine sunulması bekleniyor.

İşte oyundan ekran görüntüleri:

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar