Will Smith’in başrol oynadığı Netflix’in ilk “blockbuster” filmi Bright’ın trailerı geldi. Filmde hepimize yetecek kadar polis, ork, elf ve büyücü var.

Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer’in yönetmenliğini yaptığı Bright fantastik bir modern polisiye olarak karşımıza çıkıyor. R-Rated olarak karşımıza çıkması beklenen film, San Diego Comic-Con’da gösterildi.

Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışan Will Smith, ork ortağıyla elf mahallelerini basıyor şeklinde özetleyebileceğimiz filmi merakla bekliyoruz.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar