N7 günü için Mass Effect: Andromeda’dan bir teaser yayınlandı. Yavaş yavaş BioWare’in merakla beklenen oyunu hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Muhtemelen N7 gününde (7 Kasım) çok daha fazlası bizimle paylaşılacak. Muhtemelen bir de yeni trailer gelecek.

600 yıl sonrasına gideceğimizin anlatıldığı teaserda Samanyolu Galaksisi’ni bırakıp Andromeda’ya yollanıyoruz. Andromeda İnsiyatifi olarak çevirebileceğimiz “Andromeda Initiative” teaserın esas konusu. Bu harekete katılanlara özel eğitim fırsatları verileceğinden bahsediliyor. Kapalı betaya katılma hakkından mı bahsediliyor? Göreceğiz.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar