Merakla beklediğimiz Mass Effect: Andromeda’dan yeni bilgiler yayınlandı. Serinin dördüncü oyunu bizi Samanyolu galakasisinden alıp Andromeda galaksisine taşıyacak.

İşte BioWare’in yaptığı açıklama:

BioWare ekibinin, Mass Effect: Andromeda ile ne kadar ileriye gidebileceğini keşfediyoruz. Evet, Mass Effect hakkında sevdiğimiz ne varsa – harika hikayeler, karakterler ve eğlenceli üçüncü kişi nişancı deneyimi – Andromeda’ya taşıyoruz. Aynı zamanda yeni özellikleri duyurmanın heyecanını taşıyoruz.

• Daha Fazla Özgürlük: En büyük amacımız oyunculara hiç beklemedikleri kadar özgür bir oyun ortamı sağlamak. Nereye nasıl, neden gitiğiniz size kalmış.

Yeni Keşfedilmemiş Gezegenler: Samanyolu galaksisini bırakıp Andromeda’ya geçiyoruz. Böylece yeni dostlar, yeni keşfedilecek gezegenler karışımıza çıkıyor.

Sıradaki Büyük Mass Effect Deneyimi: Mass Affect: Andromeda, günümüz konsollarındaki ilk Mass Effect ve Frostbite oyun motoru deneyimi. Teknolojiyi daha önce hiç olmadığı kadar ileriye taşıyoruz.

Stüdyoda oyunu oynadıkça doğru yolda olduğumuzu göryoruz. Aynı zamanda her konunun eksiksiz olduğunu görmek için yeteri kadar zamana ihtiyacımız var. Bu nedenle Mass Effect: Andromeda 2017’nin ilk döneminde piyasaya çıkacak. Ne kadar ileriye gittiğimizi size göstermeye sabırsızlanıyoruz. 12 Haziran’daki EA PLAY konferansında yeni güncellemelerle görüşmek üzere.

Sabrınız ve desteğiniz için teşekkürler.

- Yorumlar -