Kore Kültür Merkezi, Kore Oyun Günü kapsamında TAM Game’le işbirliği yaparak Playerunknown’s Battlegrounds(PUBG) Turnuvasına imza atıyor.

Geçtiğimiz günlerde(04 ve 11 Kasım) elemeleri yapılan PUBG turnuvasının 18 Kasım’da online finali oynanacak. Kore Oyun Günü kapsamında yapılan etkinliklerle birlikte, Kore Kültür Merkezi’nde canlı yayınlanacak turnuvaya elemelerden gelen yarışmacıların yanı sıra Canberk “Canko” Atasev, Necati “zeoNNN” Akçay, Ferit “wtcNN” Karakaya, Cem “Mithrain” Karakoç, Cantuğ “Unlost” Özsoy ve Şefik “GamerRocco” Akkoç gibi ünlü yayıncılar ve ESL Türkiye Şampiyona birincisi GPay Ice Esports Club oyuncuları da katılacak.

Kore Büyük Elçiliği ve Kore Kültür Merkezi’nin Ana Sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte birinci 5.000 TL, ikinci 2.500 TL, üçüncü 1.500 TL ve dördüncü 1.000 TL kazanarak toplamda 10.000 TL değerinde nakit ödül havuzu için mücadele edecek. Ayrıca etkinliğin diğer sponsoru Logitech G de profesyonel oyuncu ekipmanlarıyla oyuncuları ödüllendirecek.

18 Kasım günü Ankara dışında olup Kore Kültür Merkezine gidemeyen takipçiler 13:45’da yayın başlangıcıyla twitch.tv/battlegroundstr kanalından final mücadelesini izleyebilecek.

Kore Kültürü ve Kore Oyunları Aynı Etkinlikte Oyuncularla Buluşuyor.

PUBG turnuvasının yanı sıra TAM Game’in diğer oyunları Point Blank ve Echo of Soul da etkinlik alanında oyuncularla buluşacak. Bütün TAM Game oyunlarını deneyebileceğiniz bir alan, Kore Kültür Merkezi’nde oyunseverler için hazır olacak.

Kore Kültür Merkezi’nde etkinliğe katılanlar LG ve Samsung’dan harici harddisk, SSD ve monitör kazanabilecekler. Ayrıca $2.000 değerinde Playerunknown Skin Set’ini oluşturan her bir parça ve 8 Aralık’ta düzenlenecek Nanta konseri biletleri yapılacak çekilişlerle sahiplerini bulacak. Bunların yanı sıra turnuva sonrasında Kore Yemeği tanıtımları da yapılacak.

Kore Oyun Günü ile ilgili detaylı bilgi ve etkinliği takip etmek için Kore Kültür Merkezinin Facebook sayfasına göz atmayı unutmayın. https://www.facebook.com/Kore-Kültür-Merkezi-118777438730005/

- Yorumlar -