İstanbul’da, n11.com tarafından yeni bir oyun festivali düzenleniyor; GameFest Konsol Oyunları Festivali.

n11.com’un düzenlediği ilk resmi oyun festivali olma özelliği taşıyan n11.com GameFest Konsol Oyunları Festivali, 29 Mart Pazar günü İstanbul Point Hotel Barbaros’un içindeki The Game’de gerçekleştirilecek. Her yaştan oyun tutkununu bir araya getirmeyi amaçlayan, eğlencenin doyasıya yaşanacağı festivalde katılımcılar oyunların, turnuvaların, DJ performansları ve sürprizlerin tadını doyasıya çıkaracak.

n11.com GameFest kapsamında FIFA 2015, Zombie Hunter, Gladiator, Wii Heading, Araba Yarışı, Wii Hulla Hoop, Xbox Kinect Ski, Atari Street Fighter, Boks gibi efsaneleşmiş ve yeni oyunların yanı sıra, n11.com’un Öncelik Kadınların konsepti altında sadece kadınların katılabileceği Just Dance oyunu da yer alacak. Katılımcıların 11 farklı oyunda kapışacağı festivalde her oyunun şampiyonu bir ödül kazanırken, festival finalinde ise şampiyonlar karşı karşıya gelecek.

Katılımın ücretsiz olduğu festivalde turnuva coşkusu, karşılaşmalar sonrasında DJ parti ve müzik eşliğinde devam edecek.

Festivale kayıt yaptırmak için ad soyad ile birlikte mail adresi, cep telefonu numarası ve katılmak istenilen oyunu yazıp gamefest@n11.com’a mail atmak yeterli olacak.

İşte etkinlik programı:

Program

- Yorumlar -