Yeni Jumanji filmi için bir trailer yayınlandı. 1995 yılındaki Robin Williams’lı seri ne kadar değişebilir derseniz, işte bu kadar değişebilir.

Daha önce bir board game olarak karşımıza çıkan Jumanji’yi bu sefer video oyunu olarak görüyoruz. Aksiyon olduğu kadar, bol bol da komedi vaat eden film, dört öğrencinin okulda cezaya kalması ve eski eşyaları toplama görevleri sırasında Jumanji video oyununu bulmaları ile başlıyor.

Kendilerini bir anda oyunun içinde bulan gençler, oyuna başlarken seçtikleri avatarları The Rock, Jack Black, Karen Gillian ve Kevin Hart’a dönüşüyorlar.

Jumanji: Welcome to the Jungle, Aralık ayında (Noel zamanı) vizyona girmeyi hedefliyor.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar