Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yeni projesi Captain Marvel, küçük haberlerle film için iştahımızı kabartmaya devam ediyor. Film için halihazırda yüksek bir beklenti varken, filme katılan yeni isim iyice beklentiyi arttırdı.

Yayınlanan yeni bilgiye göre, bir dönem kadınların posteriyle uyuduğu Jude Law da yeni Marvel filminin kadrosunda yer alacak. Rolü ise hiç de öyle göz ardı edilecek bir şey değil. Duyuruya göre, Jude Law filmde Marvel çizgi romanlarının ilk Kaptan’ı Mar-Vell’ı oynayacak. Mar-Vell filmde eski Kaptan olarak mı yer alacak, yoksa Marvel’ın başka planları mı var henüz belli değil. Ayrıca rol için daha önce Keanu Reeves ile görüşülmüş, ancak söylenene göre Reeves rolü reddetmiş.

1990’larda geçecek filmde Nick Fury’i de genç haliyle göreceğiz. İki gözünün de sağlam olacağı bu yapım, Carol Danvers’ın maceralarının yanı sıra Fury’nin gözünü nasıl kaybettiğini de bizlere gösterecek. Daha önce hiçbir Marvel yapımı bu konuya değinmemişti.

Brie Larson’ın başrolde oynayacağı Captain Marvel’ın 8 Mart 2019’da gösterime girmesi bekleniyor. Çekimler için ise gelecek seneyi beklememiz gerekecek.

- Yorumlar -