Aylık ya da haftalık paketleri istediğiniz fiyata satın alabildiğiniz güzelim oyun alışveriş platformu Humble Bundle, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu kez sitenin bizler için hazırladığı paket ise Sierra odaklı.

Özellikle retrocu iseniz ve Sierra On-Live’ın oyunlarına bayılıyorsanız bu paket tam da sizin için. Paketin 1$’lık (3 lira) sürümü Space Quest Collection, Phantasmagoria 1 ve 2, Police Quest Collection gibi retro macera hitlerini ve platform-bulmaca türündeki Shiftlings’i içerirken, pakete 12.54$ (36 lira) ödemeniz halinde ilk paket ile birlikte Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, TimeShift, Quest for Glory Collection ve Gabriel Knight üçlemesine sahip oluyorsunuz.

Adsız

Paket burada bitti mi? Bitmedi elbette. Eğer 45 Lira bana koymaz derseniz paketin 15$’lık sürümündeki Ceasar 3 ve 4, Geometry Wars 3: Dimensions, King’s Quest Collection ve Velocity 2X gibi harika oyunları diğer iki paket ile birlikte Steam kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Son olarak da paketin 20$’lık (ALTMIŞ LİRA) sürümünü alırsanız saydığımız tüm oyunların yanında yeni çıkan King’s Quest’in Complete Collection sürümüne de sahip olabiliyorsunuz.

Bir Humble Bundle klasiği olarak verdiğiniz paranın istediğiniz kadarki kısmı yine paketin belirttiği vakfa bağışlanacak. Sierra Bundle’a verdiğiniz paranın bağış kısmı ise Call of Duty Vakfı’na gidecek. Her ne kadar paketlerin fiyatları döviz kurundan dolayı biraz tuzlu gelse de kaçırmamanızı öneririz, bundle’ın sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

- Yorumlar -