Hitman serisinin 11 Mart 2016’da çıkacak olan yeni oyunu Hitman – World of Assassination için tanıtım videosu geldi.

Videoda bizlere detaylara daha detaylı bakmamız, şeytanın detaylarda gizli olduğu belirtiliyor. Dünyanın bir çok bölgesinde yaşanan suikast haberleri, öldürülen bankacılar, teröristler, siyasiler… Her biri dünya tarihine yön verecek güçte ölümler olarak göze çarpıyor.

Serinin yeni oyunu da bölüm bölüm, parça parça çıkan oyunlar kervanına katılıyor. 11 Mart’ta belirli sayıda içerikle gelecek olan oyuna, daha sonra yeni içerikler sık sık eklenecek ve oyun tam haline zaman içinde ulaşacak. Oyunun ilk halinde Paris, Marakeş ve Sapienza’da geçen altı adet hikaye ve oyunun “Contracts” modu için oluşturulmuş olan 800 hedeften oluşan, bir hayli geniş bir liste bulunacak.

Mart ayından sonra, gelecek olan asıl içeriklerde ise, Tayland, ABD ve Japonya gibi yeni haritalar, yeni görevler ve özel öldürme stilleri olacak. Bunlar sırasıyla, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında gelecek. Tabi contracts moduna yeni hedefler de ekleniyor olacak.

Oyun 60$ fiyat etiketi ile gelecek. Ancak oyunun ilk hali için de 35$ etiketli bir intro paket hazırlanmış durumda. Ancak bu paketi alanların daha sonraki paketleri de tek sefer için 30$ ödeyerek alması gerekecek. Aslında intro paketi alıp beğenmeyenler için 60 dolar ödemelerinin gerek olmayacak olması güzel bir durum olabilir. Oyunu zaten beğenenler, almak için can atanlar da 60 dolarlık ücreti vereceklerdir. Ayrıca ön sipariş ile oyuna sahip olanlar, 19 Şubat’ta başlayacak olan beta sürecine de dahil olabilecekler.

Agent 47’nin hikayesini heyecanla bekleyenler için güzel bir oyun gelecek gibi duruyor.

- Yorumlar -