Gün itibari ile Heroes of the Storm‘a bir çok değişiklik içeren yeni yaması geldi.

Yamanın en büyük özelliği belki de, Warcraft aleminin efsane isimlerinden “Lady Sylvanas“(Banshee Queen – Sylvanas Windrunner)ın oyuna dahil olmasıdır. Elbetteki kendisi okçu ve yetenekleri de bu düzende. Ana özelliği “black arrow” yeteneği  yaratıkları ve kuleleri 1 saniyeliğine durduruyor. “Heroic” özelliği ise, “Possession” veya “Wailing Arrow”, ilki adından da anlayacağınız üzere karşı takımın yaratıklarını sizin tarafınıza çekiyor, diğeri ise güçlü bir ok saldırısının yanında karşı takımın hero’sunun özellik kullanmasını önlüyor.

Tabi yama sadece karakter vermiyor, yeni bir de harita var. Onun dışında da bir çok “bug” temizliğinin yanı sıra, arayüzde değişiklikler, karakterlerin özelliklerinde düzenlemeler, karakter animasyonları, sesler ve benzeri daha bir çok şeyde de yenilikler veya değişiklikler mevcut.

Ayrıca oyuncuları en çok güldüren kısım, oyuncunun seviyesinin 40’a çıkması ve her 5 seviyede bir oyun içi altın kazanmak. 20-25-30-35 ve 40’ıncı seviyelere ulaşınca 2000 altın hediye kazanacaksınız. Ve bir diğer gelişme ise, karakterlerin maksimum seviyesi 10’dan 20’ye çıktı. E tabi burda da seviye atlamaya ödül var. Seviye 15’te 1250, 20’de 2500 altın kazanıyor olacağız.

Beta süreci devam eden Heroes of the Storm‘un “beta key” dağıtımları da dalga dalga devam ediyor. Şu an yaklaşık olarak 8 milyon hesabın beta key aldığı ve artmaya devam edeceği söyleniyor. Beta süreci yaşayan bir oyun için inanılmaz rakamlar.

- Yorumlar -