Snatch, RocknRolla gibi kült filmlerin arkasındaki adam Guy Ritchie bir King Arthur filmi çekiyor. Üstelik Temmuz’da da trailerı yayınlanmış. Hem de taş gibi bir trailer ve biz bu filmi konuşmuyoruz. Bu çok ayıp arkadaşlar!

King Arthur: Legend of the Sword ismiyle gelecek olan Guy Ritchie filmi alıştığımız Excalibur ve Kral Arthur filmlerinin dışına çıkacak, bu net yani. Trailerı izleyen de bana hak verecektir. Gelelim bizi nasıl bir filmin beklediğine…

Öncelikle eğlenceli bir film geleceği kesin. Çünkü Guy Ritchie yani, öyle dramatik bir King Arthur filmi falan beklemeyin. Tam tersi yönetmen abimizin çok sevdiği sokak kültürüyle harmanlanmış, bambaşka bir Britanya filmi göreceğiz. Düşündükçe gaza geliyorum valla.

Kadroya bakınca daha da heyecanlanıyorsunuz; Arthur’u Charlie Hunnam oynuyor. Bu arkadaşı Sons of Anarchy’den hatırlayabilirsiniz ancak ben yine de Green Street Hooligans’dan hatırlamayı tercih ediyorum. Üstelik King Arthur’da öyle böyle taş görünmüyor abi. İnsan kıskanıyor arkadaşlar. Hadi bunu geçtim Jude Law, Kral Vortigen’i oynuyor. Buna ek olarak Game of Thrones kadrosundan “Little Finger” Aidan Gillen ve “Roose Bolton” Michael McElhatton yer alıyor. Yetmedi mi size bir de Eric Bana verelim? Ha diyorsanız ki ben daha fantastik bir şeyler bekliyordum, o zaman elimizde David Beckham var! Şaka yapmıyorum. Hem kendisi daha önce Ritchie’nin The Man from U.N.C.L.E. filminde de oynamıştı.

Biliyorum merak ettiğiniz bir diğer konu Büyücü Merlin… Kendisini Kamil Lemieszewski oynuyor ve rolü hakkında pek bir bilgimiz yok. Önemli bir Merlin görmeyi hepimiz istiyoruz, bu kesin. Yakışıklı bir Merlin göreceğimiz ise garanti.

Çok enteresan bir film bekliyor bizi gerçekten. Snatch tadında, Revolver tadında bir King Arthur filmi çok fena olacak. Tamam tamam, susuyorum ve size trailerı bırakıyorum. Ha bir de yeni bir video yayınlandı. Onu da buraya ekleyeyim.

Şu da bahsettiğim yeni video:

King Arthur: Legend of the Sword filmini 12 Mayıs’ta sinemalara bekliyoruz.

- Yorumlar -