Square Enix‘in her beş-altı yılda bir para içinde yüzmesine neden olan efsane serinin yeni oyunu Final Fantasy XV‘in çıkmasına bir buçuk ay kadar kısa bir süre kaldı, haliyle şirket oyunun reklamı için yepyeni şeyler yayınlayarak oyuncuların dikkatini çekmeye çalışıyor. Ancak bu seferki çok farklı; bu kez işin içinde Florence + The Machine var.

Albüm Spotify ve iTunes’da..

Geçtiğimiz saatlerde oyunun Facebook sayfasından yapılan anonsla birlikte İngiliz indie devi Florence + Machine tarafından kaydedilen üç şarkılık albüm (yoksa EP mi demeliyiz) “Song From Final Fantasy XV” ismiyle çıkış yaptı. Albüm Spotify ve iTunes üzerinden dinlenebilir durumda.

Albümün içinde Too Much Is Never Enough ve I will Be isimli yeni iki şarkının yanı sıra bu senenin Mart ayında düzenlenen Uncovered: Final Fantasy XV etkinliğinde gösterilen FF XV trailer’ında çalan ve aslen bir Ben E. King şarkısı olan Stand By Me de yer alıyor. Albümü Spotify üzerinden dinlemek için aşağıdaki oynatıcıyı kullanabilir, hemen altında da albümün kapak fotoğrafını bulabilirsiniz.

13886873_1650254855291832_1215996667883552794_n(1)

Final Fantasy XV; PS4 ve XBox One için 30 Eylül’de çıkış yapacak.

- Yorumlar -