Fallout 4’ün çıkışına yakın iOS ve Android için piyasaya sürülen Fallout Shelter, nihayet Steam platformunda yerini aldı.

Dünyada yaklaşık 75 milyon oyuncusu olan Vault Simulator tarzındaki oyunu mobil cihazlarla oynamış ve çok sevmiştik. Şimdi bu deliliği bilgisayarlara taşıma vakti. Ayrıca oyunun fiyatı da mobilde olduğu gibi ücretsiz. Sadece hızlı gelişmek isteyenler için oyun içi satın alma sistemi mevcut.

Oyunun Steam Achievementlarını desteklediğini de söylemekte yarar var. Steam versiyonuyla oyun oldukça stabil ve sorunsuz görünüyor. Ücretsiz olduğu için de zaten çok şikayet edecek şey bulamayız değil mi?

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara’da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni’nin ve online oyun platformu Vendetta RPG’nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar