Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan E-Gameshow Oyun Fuarı, 11-14 Mayıs tarihlerinde Ankara’da düzenleniyor.

Ankara Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek büyük buluşmada birçok etkinlik oyun severleri bekliyor. Türkiye’nin en büyük oyun fuarlarından olan E-Gameshow ‘a oyun sağlayıcı firmalar yoğun ilgi gösterdi. 11-14 Mayıs 2017 tarihinde kapılarını açacak olan fuarda çok sayıda seminer, konferans,  yarışma ve gösteriler ile oyun severlere büyük bir şölen hazırlandı.

Ankara Kalkınma Ajansı, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği, Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu, Türkiye Bilişim Derneği, Bilkent Cyberpark, Hacettepe Teknokent, Odtü Teknokent, Ted Üniversitesi ile birlikte çok sayıda oyun sağlayıcı firmanın katıldığı fuar alanında 100’den fazla oyun geliştiricisi ürünlerini katılımcılara sunacak.

Fuar katılımcıları sanal gerçeklikten Retro oyunlarına kadar oyun sektöründeki tüm süreçleri izleyecekler ve deneme şansına sahip olacaklar.

Konferans salonlarında ünlü oyuncular, youtuberlar, çizerler, tasarımcılar, oyun üreticileri ve oyun geliştiricileri ve girişimciler deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacaklar ve ürünlerini sergileyecekler.

Türkiye’nin en geniş katılımlı ve en büyük ödüllü Cosplay yarışması, ünlü sunucuların anlattıkları LOL, CS:GO ve Hearthstone turnuvaları, konserler ve alan içi eğitimler ve etkinlikler için www.e-gameshow.com adresinden kayıt yapmayı unutmayınız.

- Yorumlar -