Yaz sezonu bitti ve artık özlediğimiz dizilere yeniden tek tek kavuşmaya başladık. Bazıları ilk bir kaç bölümünü yayınladı, bazıları yeni başladı, kimi diziye ise daha var. Ama sonuçta bir sürü dizi bizleri bekliyor…

1- GOTHAM

gotham-jerome-joker

Kimilerine göre yer yer vasat, kimilerine göre muhteşem geçen birinci sezonun ardından, ikinci sezonu başladı. Hatta şu sıralarda 2.Sezon 4.Bölüm’ü yayınlandı bile… Jim Gordon’u başrole taşıyan dizide, Gotham’da Batman öncesinde nelerin döndüğünü görüyoruz.

2- ARROW

Arrow-Season-4-Costume

4’üncü sezonu geçen hafta başladı. 3’üncü sezonu yer yer canımızı sıkacak kadar durgun bölümlere sahip olmuş olsa da, son bölümleri ile bizleri dağıtmayı başarmıştı. Oliver Queen (artık Green Arrow) ve arkadaşları (Team Arrow) Star City (eski adı ile Starling)’de suçla savaşlarına devam ederken, yeni de bir villian’a(kötü adam) sahip oluyorlar.

3- The Flash

barry-allen-in-the-flash-season-2-tv-poster (1)

Arrow’un kardeş dizisi sayılan The CW’de yayınlanan The Flash’de herkesi kendisine hayran bırakan ikinci sezonunun ardından ikinci sezona biraz durgun başladı. Arrow ile peşpeşe yayınlanan dizide, Arrow’da olan olaylarla ilgili göndermeler de tıpkı birinci sezondaki birleşmeler gibi devam ediyor.

4- The Walking Dead

the-walking-dead-season-6-keyart

Sezon 6 başladı geçtiğimiz gün. Kimi hayran kitlesi ilgisini kaybetmiş olsa da, kemik bir izleyici kitlesi hala kaçırmadan izlemeye devam ediyor. Kimi seyirci ise hala “biriksin de öyle izleriz” kafasında… Ama sonuç olarak en çok izlenen ve beklenen dizilerden biri olarak devam ediyor yayın hayatına.

5- The Big Bang Theory

maxresdefault (1)

How i met your mother’dan sonra (ki son iki sezonu özellikle komediden çok dram idi) bizi kahkalara boğan dizimiz de geri geldi. Dün 9’uncu sezonun 4’üncü bölümü de yayınlandı. Neler dönüyor, neler oluyor neler…

- Yorumlar -