Sinemada değerli aktörler yer alır ve bu aktörlerin bazılarının filmleri diğerlerinden önde gelir. Her zaman sevdiğimiz aktörlerin film haberlerini merak ederiz. Beklediğimiz filmleri kısaca gözden geçirdik. Bunlardan bir tanesi de yaşlanmayan aktör ”Sylvester Stallone”. Rambo, Rocky gibi kült filmlerin kahramanı, ilerleyen yaşına rağmen yine sinema izleyicisini mutlu edecek. Gelin Stallone’nin gelecek filmlerine bakalım.

Sylvester Stallone”  This Is Us –  2. Sezonunda yer alıyor.

Sylvester Stallone”  Scarpa –  Gregory Scarpa  rolünde olacak.

Sylvester Stallone”  Omerta – Raymonde Aprile rolünde olacak.

Sylvester Stallone”  Escape Plan 2 v 3 –  Ray Breslin  rölünde Galaksinin Koruyucularında Drax Rolünde olan  Dave Bautista ile 2. ve 3 . filmde yer alacak.

Sylvester Stallone”  Creed II –  Rocky Balboa  rolünde Dolph Lundgren ve Michael B. Jordan ile kameralar karşısında olacak.

“No pain, no pain, no pain” dediğimiz günlerin üzerinden çok yıllar geçti. Sylvester Stallone ile genç nesil tarafından ister dalga geçilsin ister kötülensin eğer ki bu filmler bir gün kesilirse işte o zaman 70’lerin 80’lerin 90’ların 2000’lerin film anlayışı kaybolacaktır. Sylvester Stallone’nin eski filmlerini hala keyifle izlediğimiz gibi, yeni filmlerini de merakla bekliyoruz.

- Yorumlar -