Yakın zamanda kaybettiğimiz Carrie Fisher’ı Star Wars: Episode 9’da Prenses Leia rolüyle görme şansımız olduğu söyleniyor. Üstelik CGI da olmayacakmış.

Carrie Fisher’ın kardeşi Todd Fisher’ın verdiği bilgiye göre Disney, Carrie Fisher’ın halihazırda bulunan görüntülerini Episode 9’a taşıyacaklarmış. Carrie’nin kızı Billie Lourd da, Disney’e gelecek filmlerde annesinin görüntülerinin yer alması için gereken izni vermiş.

Geçmiştekinden daha da güçlü bir anlam taşıyarak kendisini göreceğimizi belirten Todd Fisher, Leia’nın geleceğini Obi Wan’a benzetti. Darth Vader tarafından öldürüldükten sonra çok daha büyük bir anlamla sonraki filmlerde yer aldığını belirten Todd, Carrie Fisher’ın da benzer bir şekilde yeni filmlerde yer alacağını ve bizi etkileyeceğini belirtti.

Episode 8’de yer alacağı kesin olan ve ölmeden önce sahnelerini tamamlayan Carrie Fisher’ın 2019’da gelecek Episode 9’da da yer alması bekleniyor.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara'da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni'nin ve online oyun platformu Vendetta RPG'nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar