Oyun tarihinin en eğlenceli ve komik oyunlarından Magicka 2 için geri sayımın sonuna geldik. Oyun yarın itibariyle piyasaya sürülüyor.

İlk oyunu oynayanlar hatırlayacaktır, oyun çok sayıda büyü kombosu ve trollük içeriyordu. İşte yeni oyunda daha çok büyü kombosu ve daha çok trollük içeriyor. Daha önceden olduğu gibi hem tek başımıza, hem co-op olarak oynayabileceğimiz Magicka 2’de hala arkadaşlarımızı yaralayabiliyor, hatta öldürebiliyoruz. (Magicka 1’de arkadaşımızın oyununu Alt+F4 büyüsüyle kapatabiliyorduk, unutmamak lazım.)

Hepimizin her ne kadar vampir gibi görünse de, aslında bir vampir olmadığına emin olduğumuz Vlad reyisimiz sayesinde Midgård yollarında kötülüğe karşı maceramıza devam ediyoruz. Yolculuğumuzda da çeşit çeşit cüppeler, silahlar ve asalar bize yardımcı oluyor.

M2 Gamescom 5

Sistem Gereksinimleri:

Minimum Tavsiye Edilen
İşletim Sistemi Windows 7 veya 8 Windows 7 veya 8
İşlemci 2.6 GHz Dual Core (Intel Core 2 Duo E8200 veya üstü / AMD Phenom II X2 565 BE veya üstü) 2.8 GHz Quad Core (Intel Core i5-2300 veya üstü / AMD A8-3850 veya üstü)
RAM 2 GB 4 GB
Ekran Kartı Nvidia GeForce 430 veya üstü / ATI Radeon HD 4650 veya üstü Nvidia GeForce 550 veya üstü / ATI Radeon HD 5850 veya üstü
Kapladığı Alan 7 GB 7 GB
Ses Kartı DirectX Uyumlu Ses Kartı DirectX Uyumlu Ses Kartı

Bu da bonus videomuz:

- Yorumlar -