Bir dönemin fenomen anime ve mangası Bleach, live action olarak beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. Üstelik ilk görüntüleri internete düştü bile.

Henüz bir trailerdan haberimiz yok ancak kamera arkasından çekilen fotoğraflarda Ichigo Kurosaki’yi net bir şekilde görebiliyoruz. Kanagawa ilinde, Sagami-Ono İstasyonu yakınlarında başlayan çekimlerin görütüleri internette paylaşıldı. Sota Fukushi’yi Ichigo olarak gördüğümüz fotoğraflarda karakterin, animede olduğu gibi tam turuncu saçla gezmediğini görüyoruz.

Ayrıca bazı fotoğraflar Twitter’a da düştü:

Siz ne düşünüyorsunuz? Bleach live action filmi tutacak mı?

Kaynak: Kotaku

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara’da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni’nin ve online oyun platformu Vendetta RPG’nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar