İyi yıllar!

Bu gece 2014’e veda edip 2015’i karşılayacağız. Acısıyla, tatlısıyla çok yoğun bir yıl geçirdik. 2014 biraz bizleri yoran bir yıldı diyebiliriz.

The Pack olarak Ekim ayının sonunda kurulduğumuzdan itibaren kısa sürede bir çok işe imza attık. Bir yandan son haberleri sizlere ulaştırmaya çalışırken bir yandan da RPG sistemlerini Türkçeleştirmeye vaktimizi harcadık. Bunların yanı sıra çeşitli etkinlikler düzenledik. Örnek olarak hem lansmanımızın yapıldığı Cadılar Bayramı Partisi’ni, hem de Sinemart ile ortaklaşa düzenlediğimiz Bilim Kurgu ve Fantastik Yazarlık Çalıştayı’nı gösterebiliriz. Ayrıca bir çok kez yerel de olsa role play oyunları oynamak için toplandık ve toplanmaya da devam ediyoruz. 2015 yılında da etkinliklerimizi arttırmak için elimizden geleni yapacağız. Biz de proje bitmez 🙂

Bu yıl içerisinde oyun piyasası da oldukça hareketliydi. Bir çok oyunun devam serisiyle karşılaşırken bir çok da, yeni oyunla tanışma fırsatımız oldu. Bir yandan da Star Wars’ın yeni çıkacak filmi gündemimizi meşgul etti. Suicide Squad haberlerinin yanı sıra, Harry Potter haberlerinin oldukça sık önümüze geldiğini de söyleyebiliriz. Hobbit’i de unutmamak gerek.

lotr

Assassin’s Creed: Unity ve Rogue, Far Cry 4, Dragon Age: Inquisition, GTA V, Call of Duty: Advanced Warfare ve tabi ki Telltale Games oyunları bu yıla damgasını vuran oyunlar oldular. Kimisi beklentilerimizin bile üstüne çıkarken, kimisi çok altında kaldı. Ancak biliyoruz ki bu sene oyuna doyduk.

Bu gece bir de Assassin’s Creed: Unity çekilişimiz son buluyor. Hala katılmak için bir şansınız var. Katılmak için gerekli olanlar bu linkte mevcut.

Hepimiz yılbaşında başka yerlerdeyiz. Yılın son gecesini eğlenerek geçirmeye çalışıyor olacağız. Peki siz bu yılbaşında ne yapacaksınız?

Imperial_center_ROTJ

- Yorumlar -