Reader Conor isimli bir oyuncu daha önce tüm Grand Theft Auto oyunlarını, haritanın bir ucundan diğerine gezmişti. Aynı adam şimdi de Fallout oyunlarına el attı.

Fallout 3, New Vegas ve Fallout 4 haritalarını bir ucundan diğerine yürüyen bu arkadaş, sağolsun videoda zamanı hızlandırmış ki izleyebilelim. Ancak söylemek lazım Fallout evreninde yürümek, sokakta yürümeye benzemiyor. Görüyoruz ki, video hızlandırılmış olsa da birçok kez arkadaşımız silahına başvurmak zorunda kalıyor.

Sonuç olarak üç harita da birbirine yakın görünüyor. Fallout 3 haritası 71 dakika, New Vegas haritası 69 dakika ve Fallout 4 haritası da 56 dakika sürüyor.

- Yorumlar -

Yazar Hakkında

Genel Yayın Koordinatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite hayatına başladı. Şu an Ankara’da, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam ediyor. Eski frp sitelerinden Ejderİni’nin ve online oyun platformu Vendetta RPG’nin kurucularından. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 2011 yılında BilgiCon etkinliğinin yönetim kadrosunda bulundu. Fantastik, tarihi ve polisiye kitap tutkunu. Piyano ve klavye çalıyor. Küçüklüğünden beri konsol ve bilgisayar oyunu hastası. Bir yandan web masterlık yapıyor.

İlgili Yazılar