Assassin’s Creed Origins’in ilk DLC‘si bu ay içinde geliyor. “The Hidden Ones” adına sahip olan yeni güncelleme ile birlikte, zaten devasa olan Mısır haritasına, yep yeni bir bölge daha ekleniyor.

  • The Hidden Ones olarak adlandırılan yep yeni bir görev dizisi.
  • Heka Sandıklarının güncellenmesi. İçlerine First Civilization, Nightmare, Gladiator ve Wacky adında yeni eşya paketleri ekleniyor.
  • Eşyaların satılması ile ilgili daha rahat bir sistem eklemesi.

Bu maddelerde gördükleriniz, DLC ile gelecek olan beleş öğeler. Ki bunlarda tabi “Season pass” içerisinde de yer alıyor. (gerçi bedava olan DLC için Season pass’e para vermiş olmak da garip kaçıyor şu durumda ama neyse) Bayek, yine Roma’lılar ile; Mısır’ın yeni bölgesinde kapışmaya devam edecek. Bayek’in maksimum seviyesi de 40’tan 45’e çıkarılıyor. Ki zaten en üst seviyeye ulaşsanız dahi, seviye atlamaya devam edebiliyordunuz.

Ayrıca oyuncular bu ay, Anubis(9-16 Ocak) ve Sobek(23-30 Ocak) ile Trial of the Gods etkinliği kapsamında savaşmaya da devam edecek. “Anubis outfit set”i tamamlamamış olanlarınız varsa, tamamlayabilirsiniz.

Asssassin’s Creed Origins; The Hidden Ones dlc’sinden sonra, Mart ayında “The Curse of the Pharaohs” adında bir diğer dlc ile de güncellenmeye devam edecek.

- Yorumlar -