İlk iki sezonu oldukça başarılı geçen ve severek izlediğimiz Ash vs. Evil Dead, 3. sezon onayını almış bulunmakta. Anlaşmalı olduğu kanal Starz ikinci sezon prömiyerinin gerçekleşmesinden ve dizi ekibinin New York Comic-Con’a katılmasının hemen ardından üçüncü sezon onayını duyurdu.

Yapımcılar yaklaşık 30 yıl sonra Bruce Campbell’ı efsane Ash karakteriyle ekranlara geri getirmesinden sonra izlenme oranları filme göre kat kat artmış bulunmakta. Diziyi izleyenler bilecektir; filmde bazı komik unsurlar bulunuyordu. Bunu çağın gereksinimlerine göre daha sert bir mizaç ile diziye aksettirdikleri için izleyici diziden çok memnun ve bunu izlenme puanları da gösteriyor.

Dizi ana hatları ile genelllikle güz aylarına uygun olarak kanala teslim ediliyor. Bunu kış aylarında izlediğimiz sıcak atmosferden anlayabiliyoruz. Elektrikli testere dendiğinde akla gelen ilk şey Bruce Campbell ve 3 sezon için biraz erken. İlk sezonların 20-25’er dakika olduğu için kızanlara, üzülenlere müjde. Dizinin süresi de uzuyor ve biz bu haberi çok sevdik. Bruce Campbell, Ray Santiago ve Dana DeLorenzo ile yine bilindik kadroyu yeni sezonda izleyeceğiz.

Bu da ikinci sezon trailerı:

- Yorumlar -