Gün geçmiyor ki YouTube’a girmediğim bir günüm olmasın, fakat yine gün geçmiyor ki takip edeceğim bir kanal arayışı içinde olmayayım. Böyle düşünürken, birden benim gibi birçok insan olabilir dedim ve anlayacağınız üzere takip ettiğim sizin de ilginizi çekebilecek kanalların bir kısmını sıraladım.

Belki o çok severek takip ettiğiniz kanal eskisi gibi değildir, belki reklamların kurbanı olmuştur ama bir umut takip ediyorsunuzdur. O zaman, alın size bir liste.

1- Evil Ted Smith

Büyük ihtimal eva ile bir şeyler yapmaya çalışan biri bu kanala denk gelmiştir ama belki birileri yeni yeni gezinmeye başlamıştır, henüz denk gelmemiştir diye ekledim. Klasik; kask nasıl yapılır? Eva nasıl boyanır? vs. bunlarla ilgili bilgiler var. Anlatımı da gayet basit bana göre. Kapın götürün bu kanalı.

2- Crazy Russian Hacker

Takip ettiğim kanallar arasında en sevdiklerimde kesinlikle bu kanal var. Nedenini bilmiyorum, seviyorum. Bu kanalımızda hayatta kullanacağınız hileler (bkz. Tavuk kanadı nasıl yenir?), çılgın deneyler vs. var. Bir iki tık atılası bence.

3- Emergency Awesome

Sevdiğiniz diziler/filmler hakkında bilgiler, varsa kaçırdığınız noktaları öğrenebileceğiniz, genel olarak “bunları bil kardeş” kanalı.

4- AWE Me (Men at Arms)

Oyunlarda gördüğünüz; güzel, detaylı, her biri birer hayal gücü harikası olan ekipmanları aramıza taşıyan ve bunu inanılmaz bir emekle yapan ağabeylerimiz.

5- WatchMojo.com

Bu da popüler kültürle ilgili çeşitli listeler hazırlayan bir kanalımız. Mesela, gelmiş geçmiş en kötü 10 aksan gibi.

6- beatdownboogie

Benim etkinlik videolarını izlemek için kullandığım, içeriği bununla sınırlı olmayan kanalımız. Hasetimden çatlayayım diye izliyorum işte (Şaka şaka umut fakirin ekmeği, görürüz belki).

7- CinemaSins

O çok sevdiğiniz filmin hatalarını öğrenmek ister miydiniz?
(Tamam, belki en sevdiğiniz film bu değildir, olsun artık.)

8- Colin Furze

Çılgın bir mucit. Gerçekten başka açıklama yazamıyorum.

9- The School of Life

Kanalın amacı çok genel olarak, hayatımızda yer kaplayan ancak üzerinde çok düşünmediğimiz sorulara tatlış tatlış cevap vermek.

Şimdilik kanallar bu kadar, umarım hepsini takip etmiyorsunuzdur (ediyorsanız da artık canınız sağ olsun) ve aralarından beğendiğiniz olur. Sizler de severek takip ettiğiniz kanalları yorum olarak bırakabilirsiniz, nasipleniriz.

- Yorumlar -